Przejdź do głównej zawartości

Dobry rolnik

Przykład dobrego rolnika

                       

                                                                                                                                                     DR🌿

Komentarze

 1. Dziękuję za filmy, szczególnie za ten drugi . Ogrom wiedzy na tematy, które mnie interesują, gdyż mam nietolerancję na gluten. Obejrzałam też inne filmy z panem Tadeuszem. Serdecznie polecam wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że mogłem pomóc. Pan Tadeuszu mówi tam również o pewnej książce, nie pamiętam tytułu. Myślę że warto się zainteresować tą pozycją. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry rolnik wie doskonale o tym, że choroby zbóż mogą pojawiać się bardzo często i trzeba umieć z nimi walczyć. Dla wielu rolników ratunkiem jest https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/tilt-turbo-575-ec od tego producenta. Warto doczytać i ratować swój dobytek, aby nie było strat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry rolnik wie doskonale o tym, że choroby zbóż mogą pojawiać się bardzo często i trzeba umieć z nimi walczyć. Dla wielu rolników ratunkiem jest ochrona zbóż, o której możecie przeczytać na stronie http://modulartech.pl/3-choroby-grzybicze-ktore-najczysciej-atakuja-uprawy-zboz/ Warto doczytać i ratować swój dobytek, aby nie było strat.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

                         NARÓD PRZEMÓWIŁ USTAMI PANA JERZEGO ZIEMBY

Gospodarskim okiem - rolnictwo ekologiczne

               Kolejna trochę spóźniona odsłona cyklu "Gospodarskim okiem". Tym razem trochę o ekologicznym rolnictwie okiem rolnika który dopiero stawia pierwsze kroki. Ten rok jest szczególny dla mojej rodziny i dla naszego małego gospodarstwa. Tak jak już pisałem wcześniej, skupiam się już całkowicie na pracy na farmie i  nie zamierzam podejmować żadnych innych zobowiązań. W tym samym czasie moja żona Ola urodzi  naszego syna i będzie nas już piątka, ponieważ są już z nami dwie piękne dziewuszki. Pierwsze przemyślenia dotyczące rolnictwa ekologicznego dotyczą własnie rodziny. Odnoszę wrażenie że cała struktura sztywnego systemu pracy jaki obecnie ludzkość sobie narzuca w naszym przypadku zaczyna drżeć i rozpadać się. Chodź odbywa się to na bardzo subtelnych poziomach często widzę  to w twardej rzeczywistości. Upraszczając to nieco, w moim przypadku wygląda to tak że mniej pracuje, więcej czasu spędzam z rodziną a jednocześnie to co robię przynosi nad wyraz dobre rezultaty

Pogoda krótkoterminowa dla rolników

 Witam po długiej przerwie, może coś ruszymy na tym blogu. Na nowy początek wrzucam film, który ostatnio elektryzuje polski rolniczy youtobe. Niestety wszystko pokazane w tym filmie jest prawdą. Możesz drogi czytelniku zamykać oczy, mówić że to są niepotwierdzone teorie spiskowe, twój wybór i ja na pewno nie zamierzam nikogo przekonywać. Kochani rolnicy jesteśmy oszukiwani, manipulowani i okradani na każdym kroku. Konsumenci, Polacy, rodacy, wy również jesteście oszukiwani. Szukajmy, domagajmy się polskiej żywności w sklepach. Kupujmy prosto od rolnika. Polska ma wszystko by być krajem samowystarczalnym. Polska ma ludzi, którzy mają serca i potrafią się jednoczyć.